transparent
LOGO
 

PACLK s.r.o.
DUBENEC 191, PS: 544 55, u Dvora Krlov nad Labem
Telefon:  499 394 319  fax: 499 394 921
E-mail: hrdina@paclik.cz  Web site: www.reality-dd.cz
Kontakt: Ing. Hrdina Karel , mobil: 777 190 396


trans trans trans trans trans

 

Zveme Vás na prohlídku lokality. 
Volejte: 777 190 396 

 www.paclik.cz
 www.paclik.cz 

www.dubenec.cz

www.penzionnafare.cz

 

 

Vítejte na stránkách projektu
"Rodinné domy Dubenec"

Firma Paclík s.r.o. pro Vás připravila v obci Dubenec u Dvora Králové nad Labem lokalitu určenou k prodeji stavebních pozemků
k individuální výstavbě rodinných domů.
(uvedené vizualizace jsou pouze pro představení si budoucí lokality)

Lokalita se nachází v klidném a příjemném prostředí, situovaná na okraji obce Dubenec určené územním plánem k výstavbě rodinných domů. Po rozsáhlé rekonstrukci vznikl na okraji lokality z bývalé fary penzion s vyhlášenou restaurací.

V lokalitě jsou zavedeny veškeré sítě (elektřina, vodovod, plyn a kanalizace). K dispozici je 12 stavebních parcel o výměře od 500m2 do 950m2. Rozdělení stavebních pozemků umožňuje i sloučení menších stavebních parcel a vznik větších komfortních pozemků s velikostí nad 1 000m2 při celkovém snížení počtu domů v lokalitě. Cenová dostupnost pozemků činí z tohoto projektu velmi atraktivní záležitost. Kromě prodeje stavebních pozemků nabízíme také možnost zajištění výstavby RD a to buď pouze hrubé stavby či na klíč.

Koncept výstavby předpokládá přízemní rodinné domy bez nebo s využitým podkrovím se sedlovou nebo valbovou střechou. Součástí domu může být garáž nebo přístřešek pro auto. Ráz domů by měl odpovídat lokalitě a charakteru moderního rodinného bydlení. Lze využít typové či individuální projekty.

Dubenec je obec se 700 obyvateli, která se nachází mezi městy Dvůr Králové (7km), Hořice (15km) a Jaroměř (8km). V blízkém dojezdu je i krajské město Hradec Králové (28km). Dopravní spojení autobusy do Dvora Králové, Jaroměře a Hradce Králové je velmi dobré. Je zde základní škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, knihovna, obchod s potravinami, smíšeným zbožím, železářstvím a stavebninami. V těsné blízkosti lokality „U Fary“ je fotbalové a volejbalové hřiště, v centru obce multifunkční sportovní areál s tenisovým kurtem, hřištěm pro ostatní sporty a dětským koutkem. Milovníci kol mohou využít stávající cyklostezky, které je zavedou do Kuksu, lázní Velichovek či golfového areálu Nová Amerika.

 


 

 

Dne: 19.11.2018 2:16:37 : Strnka byla vytitna z webu www.reality-dd.cz a je platn k uvedenmu datumu. Aktuln na webu.